درباره مارموآرت

فعالیت رسمی تیم مارمو از سال 1397 آغاز و در راستای ارتقاء کیفی محصولات خود توانسته با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص روز به روز محصولات خود را طبق سلایق خاص مشتریان عزیز بالا ببرد.
تیم ما همواره تلاش نموده بهترین متریال را با مهندسی حساب شده و با در نظر گرفتن محیط زیست بکار بگیرد تا محصولی زیبا،باعشق،منحصربفرد،دوستدار محیط زیست،مقاوم سبک و ضد حساسیت تولید نماید.
از همین رو خوشبختانه تا کنون مارمو در عرصه داخلی مورد استقبال قرار گرفته است و در تلاش می باشیم که محصول ایرانی را با افتخار به کشور های دیگر صادر نماییم.
متریال به کار رفته در گالری هنری مارمو شامل بتن،چوب،رزین و… می باشد.بر روی تمامی محصولات که جنبه استفاده خوراکی دارند از پوشش های بهداشتی استفاده شده است.تک تک محصولات پس از تولید کنترل شده و سپس به دست شما مشتری عزیز رسیده است. تمامی محصولات ارسالی دارای برگ کارت گارانتی می باشد که در بسته بندی محصول قرار دارد. تیم ما توانایی تولید محصولات دکوراتیو بتنی و رزین اپوکسی و سنگ های مصنوعی و بتن های پلیمری را دارا می باشد. خلاقیت، طراحی، ظرافت، دقت، کیفیت بالا و پاسخگویی مناسب مهمترین اصول کاری تیم ماست. مارمو همواره سعی کرده است بهترین متریال را با مهندسی حساب شده و توجه ویژه به محیط زیست بکار بگیرد تا محصولی زیبا، منحصربفرد، دوست دار محیط زیست، مقاوم و سبک تولید کند. از همین رو خوشبختانه تا کنون مارمو در عرصه داخلی مورد استقبال قرار گرفته است. این مجموعه پذیرای ایده های جدید و نو از سمت شما عزیزان می باشد و محصولات سفارسی را مورد قبول انجام می دهد.

با ما در تماس باشید

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟